O nás

  • cs
  • en
  • ru

Základ naší jazykové školy tvoří skupina komunikativních, mladých a přátelských lektorů. Dobře se mezi sebou rozumíme, což nám pomáhá zanechat tuto domácí atmosféru i na našich hodinách. Všichni se do Pogovorim rádi vracíme a chceme, abyste se u nás cítili stejně skvěle jako my. Přesvědčte se na vlastní oči, že naše jazykovka je vždy plná úsměvů a vzájemné pomoci, ale zároveň produktivní a profesionální práce!

profilovka

Anna Sidelnikova

ruština

Jmenuji se Anna Sidelnikova a pocházím z Nižného Novgorodu v Rusku. Na tamní univerzitě jsem také vystudovala ruský a český jazyk. Již během studia jsem se začala věnovat profesionální výuce ruštiny a překladům, okrajově jsem se dostala i k tlumočení.

Od roku 2010 žiju v České republice, konkrétně v Brně. Ve svých studiích jsem pokračovala na Masarykově univerzitě, kde jsem v roce 2012 s vyznamenáním odpromovala z oboru Ruský jazyk a literatura. Do roku 2016 jsem na ní působila už jako vyučující a vedoucí studentských prací. Dnes se stále vzdělávám a učím spolu se svými klienty a nabízím své služby široké veřejnosti. Učím ruštinu, aktivně překládám a tlumočím zahraničním delegacím, pořádám zájezdy a víkendové akce.
Své klienty mám ráda a věřím, že lze i přes přátelský přístup zároveň zachovat tu nejvyšší úroveň výuky i dalších služeb. Budu ráda, pokud mi dáte možnost Vás o tom přesvědčit.

en-lektor

Evgenia Absolon

angličtina

Jmenuji se Evgenia Absolon a pocházím ze Samary v Rusku. Na Samarské státní univerzitě jsem v roce 2009 odpromovala s vyznamenáním z oboru Učitelství anglického jazyka a literatury s dodatečnou kvalifikací Překladatelství z angličtiny. Od stejného roku žiji v České Republice, kde jsem dále pokračovala ve studiu na Masarykově univerzitě v oboru Literární komparatistika. Výuce angličtiny a pisemným překladům jsem se věnovala po celou dobu studia. Navíc mám pracovní zkušenost v mezinárodních společnostech, která mi poskytuje přehled o současné obchodní angličtině. V roce 2017 jsem úspěšně složila zkoušku Cambridge English: Proficiency (C2).

esp-lektor

Kateřina Kučerová

španělština a portugalština

Jmenuji se Kateřina Kučerová. Vystudovala jsem portugalskou filologii na Masarykově univerzitě, kde v současné době působím jako vyučující a doktorandka oboru Románské literatury. S výukou portugalštiny mám zkušenosti z univerzity a soukromé výuce španělštiny a portugalštiny se věnuji několik let. Při výuce jazyka se nesoustředím pouze na znalosti ohledně gramatiky, výslovnosti a slovní zásoby, ale snažím se také předat informace o hispanofonních a lusofonních kulturách a využívat veškerá dostupná média. Individuální potřeby každého studenta jsou pro mě při výuce to nejdůležitější.

cz-lektor

Anton Somov

čeština

Jmenuji se Anton Somov a pocházím z menšího ruského města Dzeržinsk, které se nachází v centrálním Rusku. Jazykům se věnuji již od dětství, absolvoval jsem totiž 10leté studium na gymnáziu s rozšířenou výukou jazyků. Svůj první vysokoškolský titul s vyznamenáním jsem obdržel na Nižegorodské státní univerzitě na oboru Ruský jazyk a literatura, kdy jsem se začal věnovat češtině, ale rovněž překladům a tlumočení.

Do Brna jsem se přestěhoval v r. 2010 a na místní Masarykově univerzitě jsem absolvoval navazující magisterské studium na oboru Ruský jazyk a literatura a následně i bakalářské studium na oboru Čeština pro cizince. Současně jsem se věnoval i výuce jazyků, překladům a tlumočení. Momentálně jsem v doktorském studiu FF MU na oboru Ruský jazyk a mimo jiné vyučuji některé kurzy.