Reference

„Výborná schopnost věci vysvětlit”

Výuka s paní Sidelnikovou byla super už od první hodiny. Velmi přátelský přístup, ochota, trpělivost, výborná schopnost věci vysvětlit, navíc je to rodilá mluvčí, což do výuky výborně zapadlo. Na 100% a bez váhání bych výuku doporučil.

Karel Rajský
Commissioning engineer

„I v rámci skupinových kurzů je cítit individuální přístup”

Styl výuky je skvělý - během dvou let jsem se z úplné nuly naučil rusky dostatečně na to, abych se v Rusku všude bez problémů domluvil. I v rámci skupinových kurzů je cítit individuální přístup - studenti, kterým nejde čtení více čtou, ti, kteří se zasekávají během mluvení, více mluví, a celé dohromady to velmi dobře funguje. Rovněž se mi líbil víkend na "ruské chatě", kde jsem se dověděl spoustu věcí o životě a tradicích v Rusku. Můžu jedině doporučit.

Michal

„Velmi se mi líbila atmosféra vyučovacích hodin”

Velmi se mi líbila atmosféra vyučovacích hodin. V našem kurzu nás bylo méně a mně to tak i vyhovovalo. Přístup byl opravdu přátelský a já se na hodiny těšila (už se mi stalo, že se mi díky přístupu učitele, ale i ostatních studentů, do studia příliš nechtělo). Výklady gramatiky, mluvení v hodinách, cvičení z učebnice, pracovní listy, zajímavá témata, možnost se zeptat kdykoliv během výuky - to vše zde najdete a já mohu s čistým svědomím doporučit.

Angelika Poulová
studentka

„Hodně se mi líbilo, že nám Anna vysvětlila spoustu věci o místní kultuře.”

Během dvou týdnů jsem pobývala v Brně. V rámci programu stáže jsme navštívili různé neziskové organizace, masmédia a tréninky. Po celou tu dobu byla s námi tlumočnice Anna Sidelnikova a svou práci odváděla výborně. Od rána do večera nám tlumočila, stíhala reagovat na dotazy, které skupina měla na schůzkách. Kromě programových setkání, která trvala celý den, nám tlumočila i během obědů a večeří. Hodně se mi líbilo, že nám Anna vysvětlila spoustu věci o místní kultuře. Je velmi pozorná a snaživá a vždy nám dávala užitečné rady.

Edita
novinářka z Gruzie

„Rodilá mluvčí s filologickým vzděláním a perfektní češtinou”

Učitelka Anna je rodilá mluvčí s filologickým vzděláním a perfektní češtinou, ideální kombinace. My Češi se učíme ruštinu snadno a brzo potřebujeme pokročilý kurz, tak proč nezačít zrovna tady. Chodím už dva roky od začátečníka a nejspíše ještě dva roky chodit budu, než to dotáhnu na úroveň C2.

Jaroslav

„Kurzy ruštiny byly s cíleným zaměřením na činnost naší společnosti.”

Spolupráce s lektorkou Annou Sidelnikovou v rámci výuky ruštiny fungovala naprosto bezproblémově a profesionálně, a to od organizačního zajištění výuky, přes vysokou flexibilitu a vstřícnost až po skvělý přístup ke studentům. Kurzy ruštiny byly s cíleným zaměřením na činnost naší společnosti, rozvoj slovní zásoby a rychlou orientaci v jazyce.

Kateřina
LETIŠTĚ BRNO a.s., Asistentka ředitele

„Rodilá mluvčí s výbornou češtinou”

Anna je rodilá mluvčí ruského jazyka s výbornou češtinou, což je podle mého názoru pro výuku ta nejlepší kombinace. Hodiny mě bavily a dozvěděla jsem se i spoustu zajímavostí z ruských reálií, které mi v minulosti nikdo na hodinách ruského jazyka neřekl. Patřím ještě ke generaci, která se učila rusky ve škole. Moje výuka probíhala on-line přes Skype, Anna byla vždy připravená a nikdy se nestalo že by se nepřipojila a nebo opozdila. 100% doporučuji.

Anna

„Dobrá společnost studentů a vyučujících”

Přátelská atmosféra, individuální přístup k jednotlivým studentům dle úrovně jejich znalostí, dobrá společnost studentů a vyučujících. Rozhodně bych doporučil svým známým.

Martin Štejdýř
Specialista péče o majetek ČEZ, a.s.